Rytmus Energy 12


Model Rytmus Energy se velikostí řadí mezi Rytmus Max a Rytmus Mini. Vznikl jako reakce na podněty zákazníků, kteří již vlastní jeden nebo i oba zmíněné modely a chyběla jim velikost někde mezi nimi. Třída 2000 mm je stále oblíbenější a model Rytmus Energy má všechny předpoklady pro to, aby splnil očekávání náročných zákazníků naší firmy. Jako všechny naše modely, je dodáván kompletně hotový, se všemi díly napasovanými. K dokončení zbývá pouze zabudování RC výbavy. V nabídce je ve verzi s křidélky nebo s křidélky a vztlakovými klapkami, elektro nebo větroň.

Parametry:

2000 1080 MH32 900 Kl, K, V, S, M

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 zamyšlení nad “Rytmus Energy

 • Jaroslav Gažík

  Dobrý deň
  mám záujem o laminátový trup typ Absolution resp Reflex. Staviam 3m kompozitove krídlo s koreňovým profilom LHK 06-8,1/2,4 / Lnenička / hĺbky 230mm. Je to možné a vhodné? Sú možne dodatočné úravy a aké sú použité kompozity.

  za informácie ďakujem,
  s pozdravom Jaroslav Gažík

  • http://www./

   Aw, this was a genuinely nice post. In concept I’d like to put in writing like this furthermore taking time and actual effort to produce an extremely good write-up?- but what can I say? I procrastinate a lot and by no signifies appear to acquire some thing performed.

 • kredit mobil pakai leasing atau bank

  Hein, Je kunt je mbt de Spoorzone ook een beetje informeren in plaats van te zwelgen in afkeurende stukken. De gemeente ziet meer en meer het belang van open ruimte en behoud van groen. De bewoners van Theresia zijn daar mede credit aan doordat ze een dialoog aangaan en luisteren en gehoord worden. Een constructieve opstelling brengt denk ik meer tot stand dan uitgaan van de slechtst denkbare uitkomst in jouw ogen en daar alle mogelijke zaken bijslepen.

 • kredit fix it

  Erneuerbare Energie kann sich nicht jeder Leisten. Wie auch mit 300,00 € bis 800,00 € / Monat!Schaft erstmal vernünftig bezahlte Arbeitsplätze, dann können wir über erneuerbare Energie sprechen!

 • http://www./

  umberto,ok ai tuoi commentipiù interessanti della telecronacasempre più sottotono, imprecisa, dimessa e piena di errori…o stiamo diventando troppo…mahChest’ èTi ringrazio per i complimenti, ma il terreno di confronte è inaffidabile.Il cronista della RAI è inascoltabile.Mi tocca dire che siamo fortunati per i commenti di Dossena…quello che quando giocava in Nazionale spesso deludeva, ma il piede era buono, eccome….

 • http://privatkreditcom.info/

  i love that the banner i have to click is the “everytime you masturbate god kills a kitten.”that was awesome. thank you.you sure are pimping yourself out today. but i don’t have time to fuck with you about it, i have to go click on your banner.then i must sleep.