Rytmus Max 5


Typ Rytmus Max byl první z dnes již ucelené řady modelů RYTMUS. Diky použité technologii výroby křídel se pevností přibližuje celolaminátovým modelům. Je s ním proto možné létat základy akrobacie. Je vhodný i k létání na svahu. Trup je probarvený laminátový, křídlo dvoudílné (polystyren-dýha), opatřené nosníkem s křidélky na elastickém závěsu. Výškovka stejné konstrukce se souměrným profilem. Model je dodáván potažený folií se všemi díly napasovanými.
V nabídce je verze s křidélky nebo s křidélky a vztlakovými klapkami, elektro nebo větroň. K dokončení modelu je třeba pouze zabudovat RC vybavení.

Parametry:

2400 1310 MH32 1300 Kl, K, V, S, M

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 zamyšlení nad “Rytmus Max

 • Kohel Vladimír

  Dobrý den, mám Vašeho Rytmuse max a jsem s ním velmi spokojen. Bohužel jsem měl menší karambol, kdy mně po startu nečekaně vypnul aku a strmé stoupání se mojí nepozorností změnilo v pár metrech nad zemí v pád a hvězdu přes křídlo. Výsledkem je rozštípaný střed křídla. Je možné koupit nové křídlo s klapkami nebo si myslíte, že má smysl nosný střed křídla opravovat ?
  Díky předem za radu
  S pozdravem
  Kohel
  Strakonice

 • http://www./

  This company co**** me out of £277 for a week in Atlantic Gardens for £169 plus a further week next year for £100 – yes, I know the figures don’t add up. Week 1 never materialised, and having already booked the flights we booked another hotel through Travel Republic (excellent company)If you have paid by Visa Credit OR debit card, activate the chargeback procedure – got my money back last week through Viisa!! result

 • http://www.kreditmarkt.pw/

  -Uff…- Este posteo me costó más tiempo (para su realización) del que había pensado. Debido a su extensión, por ahora (y hasta el siguiente posteo) mi blog mostrará una entrada por página.Saludos y que tengan excelente día.

 • kredit 1x1 übungen

  Boa dieta • 21 de Julho de 2012 às 00:23Estou a iniciar com o blog do wp, minha maior dificuldade é fazer com que as páginas possam ficar ser navegáveis mutuamente de uma para outra sem ter voltar a pagina inicial, se alguem puder ajudar agradeço.