Reflex 6


Reflex je výkonný větroň pro termické létání, ale překvapí i svojí obratností a velkým rozsahem použitelných rychlostí. Díky třídílné konstrukci křídla je model velmi skladný a nenáročný na přepravu. Trup je probarvený laminátový, křídlo třídílné, polystyren – dýha, opatřeno nosníkem, křidélka a klapky jsou na elastickém závěsu. Výškovka se souměrným profilem, též polystyren – dýha. Model je dodáván potažený folií, se všemi díly napasovanými. K dokončení zbývá zabudovat RC výbavu. V nabídce je verze s křidélky, s křidélky a vztlakovými klapkami, elektro nebo větroň.

Parametry:

2800 1310 MH32 1500 Kl, K, V, S, M

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 zamyšlení nad “Reflex

 • Jiri

  Dobrý den.
  Je možné dodat elektro verzi větroně Rytmus s klapkama konstrukčně provedenýma jako křidélka pro dosažení stejného rozsahu? Už jsem od Vás měl Rytmus max a byl jsem maximálně spokojený. Uletěl mi.
  Jiří Herodek.

 • Eva Herodková

  Dobrý den, chtěla bych manželovi koupit tohoto větroně (Reflex) k narozeninám. Jakým způsobem se u Vás nakupuje nebo objednává. Manžel měl nějaké požadavky, na které se zde tázal v příspěvku, tak pokud by to bylo možné i se splněním jeho požadavků, budu velice ráda. Děkuji . Eva Herodková

 • kredit ksk esslingen

  Hallo! Wirklich schöne Website!Vor allem die Sonnenauf- und -Untergänge haben mir sehr gut gefallen. (kann die Bilder für ein Referat sehr gut gebrauchen)Gehört eigentlich ganz Arles zu der Camargue?GrußAnne

 • reliable car insurers

  HW- absolutely fascinating and high intellectual tone in this article, until the last sentence. Then the whole thing comes down to one four letter word, which amazingly, utterly sums up the entire preceding 47 paragraphs. Hysterical.But then, we are talking about Blacks, so gutter language is appropriate when referring to the ‘boyz in da ‘hood.’ It’s all they understand, as they daily grope themselves in public, and behave like monkeys on parade, when they’re not raping, stealing, doing drugs, or killing Whites.