Absolution 4


Největší námi vyráběný model Absolution působí ve vzduchu velmi přirozeným a ladným dojmem. Hodí se k termickému létání, díky zakřivování profilu je schopen velmi rychlých přeletů. Má velké rozpětí použitelných rychlostí a je dostatečně obratný. Trup modelu je z probarveného laminátu, křídlo polystyren-dýha s nosníkem. Střední díl je laminován ve vakuu již do vzepětí. Křidélka i klapky jsou na elastickém závěsu. Model je potažen folií se všemi díly již napasovanými. V nabídce je verze elektro a větroň.

Parametry:

3000 1480 MH32 1700 Kl, K, V, S, M

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 zamyšlení nad “Absolution

 • semi

  Cena je za kompletní, potažený (fólií) model? Je možné si vybrat jinou barevnou kombinaci?
  Jaké je doporučené vybavení?

  Děkuji za odpověď.

 • Günter Perz

  hello,
  i am interested on your modell Absolution. Is it possible to deliver to Austria? If yes, how much is the price for delivery and how much for the modell? how long is the time for delivery?
  Can you give me some additional informations about the modell. (construction of the wing and the fuselage; wing surface with Abachi; which accessories are included; is it possible to use a outrunner e-motor and lipo cells ?)

  best regards
  Günter

 • Miroslav Hyls

  Dobrý den, jaka je cena modelu absolution? Příplatky zabarvu potahu ,za vyztužení kridla a trupu ?Vaha 1700 g je holý drak nebo doporučena s výbavou? Děkuji Hylš

 • Josef Přibyl Závořická 546 Postřelmov 78969

  Dobrý den,
  objednávám u Vás model letadla Absolution v elktroverzi.
  Tel: 774404275
  S pozdravem
  Josef Přibyl